Hizmetlerimiz - Güvellik Merkezi

Güvellik Merkezi

Apartımız güvenlik personeli yanında güvenlik sistemleri ile de sürekli olarak kontrol altında tutulmaktadır. 787 kez okundu

Image

Ücretsiz Spor Salonu

Apartımız içinde bulunan ortak alanlardan birisi de spor salonumuzdur. Salonumuzdan ücretsiz olarak her zaman yararlanabilirsiniz..
Devamı

Image

Güvellik Merkezi

Apartımız güvenlik personeli yanında güvenlik sistemleri ile de sürekli olarak kontrol altında tutulmaktadır. ..
Devamı

Image

24 Saat Aralıksız Temizlik Personeli

Apartımızda güvenlik gibi temizlik hizmetlerimiz de 24 saat hizmet vermektedir. ..
Devamı

Image

24 Saat Kesintisiz Sıcak Su

Apartımızdaki ısınma elektrik internet giderleri gibi sıcak su hizmetimizde kesintisiz ve ücrete dahil hizmetlerimizdendir. 24 saat boyunca sıcak suyu kullanabilirsiniz..
Devamı

Image

24 Saat Açık Kantin

Apartımızda tüm detaylar sizler için düşünüldü. Apart içerisinde ihtiyaçları karşılayabilmeniz için sürekli olarak açık olan kantimizde..
Devamı

Image

24 Saat Özel Güvenlik

Apartımızda sürekli olarak güvenlik personeli bulunmaktadır. 7 gün, 24 saat boyunca güvenlik personellerimiz sizler için apartımızda görevleri başındalar.. ..
Devamı

Image

TV

Boş zamanlarınızı değerlendirmek için odalarımızda bulunan LED TV lerimizi kullanabilirsiniz ayrıca ortak alanlarımızda da bulunan TV ler her zaman hizmetinizde.. ..
Devamı

Image

Sınırsız Fiber İnternet

Günümüzde internet herkesin özellikle de öğrencilerin olmazsa olmaz ihtiyaçları arasında yer almaktadır. Bu yüzden biz de sizler için en iyi ve sorunsuz int..
Devamı

Toplam Kayıt: 8 [8 - 1] arası   
Sayfa: 1