Image

Şanzıman Bakım

Şanzıman Servisi Şanzıman arızaları elektronik destekli olarak tespit edilmekte, konusunda uzman ve tecrübeli olan personelimiz tarafından tamir ve bakımı titizlikle yapmaktadır. Ger..
Devamı

Image

Mekanik Bakım

Mekanik Bakım Tüm araçların motor elemanlarının arıza tespiti, revizyon rektefiye işlemleri garantili olarak giderilmektedir.Güvenliğiniz açısından, yaz ve kış d&o..
Devamı

Image

Klima Bakım

Klima Sisteminin Temel Parçaları ve Görevleri 1 . Kompresör: Sistemin içindeki akışkanı yüksek basınçlı gaz haline dönüştürüp devreye pompa..
Devamı

Image

Araç Muayene Kontrol

Araç Muayene Periyodik araç muayenesi, tamamen aracın yolda seyir güvenliğine uygun olup olmadığna yöneliktir. Aracınız alındığı tarihten itibaren düzenli bak..
Devamı

Image

Periyodik Bakım

Periyodik Bakım Nedir? Bir otomobil birçok mekanik, elektrik, elektronik parçanın ve bu parçaların bir kısmında kullanılan bazı bileşenlerin bir araya getirilmesi ile oluştur..
Devamı

Image

Akü Bakım

Start/Stop sistemli araçların profesyonel akü değişimi; Start/Stop sistemi olan araçların akülerinin değişimi atölyeler tarafından uygulanmalıdır; çünk&uum..
Devamı

Image

Elektronik Hizmetler

Oto Elektronik Tamiri Her marka aracın elektronik arızalarının tespiti ve tamiri uzman personelimiz tarafından, son teknoloji cihazlar kullanılarak teknik servisimizde yapılmaktadır. ..
Devamı

Image

Fren Hizmetleri

Oto Fren Servisi Fren sistemi, motorlu taşıtın yavaşlamasını ve durmasını sağlayan düzenek. Yokuş aşağı inen taşıtın hız kazanmasını önlemek, duran taşıtın bu durumunu sürd..
Devamı

Image

Motor Hizmetleri

Yağ Değişimi Yağ filtresi ve motor yağınızın durumunun, araç üreticisi tarafından tanımlanan şekilde kontrol edilip değiştirilmesinde sınır budur. Motor Arıza Teşhisi ..
Devamı

Toplam Kayıt: 9 [9 - 1] arası   
Sayfa: 1